Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales > Pintakäsittelijä, Konepaja- Ja Metallituotteet, Maalaus- Ja Pinnoitustyö Levander Oy, Tampere, Tampere

Pintakäsittelijä, konepaja- ja metallituotteet, Maalaus- ja pinnoitustyö Levander Oy, Tampere, Tampere

Ofertas de trabajo de operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metallien teolliset päällystäjät ja viimeistelijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haetaan ammattitaitoista korkeapaineruiskumaalaria konepajateollisuuteen.

Työkokemusta oltava vähintään muutama vuosi. Ennen valintaa teetetään maalausnäyttö.

Työnkuva: painopiste on korkeapaineruiskumaalaus ja  tarvittaessa teräsraepuhallus, suojaus ja ripustus työt, maalaamon avustavat työt

Maalattavat kappaleet vaihtelevat muutamasta kilosta kymmeniin tuhansiin ja muutamasta sentistä kymmeniin metreihin. Osaan kappaleisiin tulee yksi kerros maalaus, toisiin taas tarkkuutta vaativia kolmikerros maalauksia.

Hyvälle tekijälle luvassa pitkä työsuhde.

Ensisijainen työpiste sijaitsee Tampereella ja välillä voi olla tarvetta kulkea myös Lempäälässä, joten ajokortti olisi oltava.

Ammattilaiselle ammattilaisen palkka ja työ alkaa heti.

Laita vapaamuotoinen hakemus palkkatoiveineen osoitteeseen henrimaalauslevander.fi

Henri Levander

0404157090

henrimaalauslevander.fi

Työtä tehdään tällä hetkellä päivävuorossa, 2-vuoro valmius oltava.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Maalaus- ja pinnoitustyö Levander Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:4bf0f9d5-0bca-4d6b-8a6f-ae8131b69363.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales ofertadas.