Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida > Pikaruokatyöntekijä, Tp Avuksenne Oy, Nurmijärvi

Pikaruokatyöntekijä, TP Avuksenne Oy, Nurmijärvi

Ofertas de empleo de empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Pikaruokatyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Nurmijärvelle

PIKARUOKATYÖNTEKIJÄÄ

Etsimme nyt reipasta pikaruokatyöntekijää vakituiseen työsuhteeseen. Kokeneen tekijän olisi myös mahdollista päästä kyseisen työpisteen vuoropäälliköksi.

Työtehtäviin kuuluu erilaisten leipien valmistamista asiakkaan toiveiden mukaisesti, kassatyöskentelyä ja muita yleisiä pikaruokaravintolan tehtäviä, kuten siisteyden ylläpitämistä.

Tehtävässä pärjää parhaiten asiakaslähtöisellä ja iloisella asenteella sekä hyvällä suomen kielen taidolla. Katsomme eduksi sen, jos sinulta löytyy aikaisempaa kokemusta asiakaspalvelutyöstä ja pikaruokien valmistamisesta. Työ edellyttää hygieniapassia.

Mikäli kiinnostuit monipuolisesta pikaruokalatyöstä, laita meille hakemus! Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Reipasta ja iloista asennetta

- Asiakaspalveluhenkisyyttä

- Kassakokemusta

- Suomen kielen taitoa

- Hygieniapassia

Tarjoamme sinulle:

- TES mukaisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 974 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:6c71839f-d789-4f2d-899d-175d31689a10.

Ver las 128 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida ofertadas.