Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > pastelero/pastelera > Piekarz

Piekarz. Dolnośląskie. Polonia

Oferta de trabajo en Polonia (Dolnośląskie) de pastelero/pastelera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros › pastelero/pastelera.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy w przetwórstwie spożywczym, obróbce drewna, produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i pokrewni › Robotnicy w przetwórstwie spożywczym i pokrewni › Piekarze, cukiernicy i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Do obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało:

ocena jakości surowców otrzymanych z magazynu,

przygotowanie półproduktów,

dzielenie i formowania ciast,

kontrolowanie procesu wypieku,

przygotowanie produktów zgodnie z recepturami i zamówieniami,

prowadzenie produktu od momentu przygotowania surowców do pełnego wypieku,

ocena jakości przygotowanych produktów,

dbanie o standardy firmy,

obsługa sprzętu, maszyn i urządzeń, wykorzystywanych w procesie produkcji,

dbanie o czystość, porządek i bezpieczeństwo na dziale piekarni.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze branżowe - konieczne

- umiejętności: bardzo dobra organizacja pracy własnej - konieczne; praca w zespole - konieczne; odpowiedzialność, zaangażowanie - konieczne

- pozostałe: [Inne] : Oferujemy:

umowa o pracę,

stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,

przyjazną atmosferę w pracy,

dodatek za pracę w godzinach nocnych,

dodatek stażowy,

zniżki dla pracowników na asortyment firmowy,

ubezpieczenie grupowe,

częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km,

premia za 100% obecność,

premia za skuteczne polecenie nowego pracownika 1200 zł netto.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Kajzerka Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

tel.: 748 667 033

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1713StPr/24/0816.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros › pastelero/pastelera ofertadas.