Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > pizzero/pizzera > Picopek - M/ž

Búsqueda de pizzero/pizzera en Obalno-kraška (Eslovenia)

Picopek - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › pizzero/pizzera.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane › Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane › Pripravljavci/pripravljavke hitre hrane.

Descripción de la oferta de trabajo:

PICOPEK, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNA PRIPRAVA PIC IN BURGIZZ,

PREDPRIPRAVA TESTA IN ŽIVIL,

POZNAVANJE HASSAP STANDARDOV,

ZAHTEVANA ZELO VISOKA SKRB ZA ČISTOČO IN HIGIENO DELOVNEGA OKOLJA,

POZNAVANJE UPORABE IN TRAJNOSTI ŽIVIL,

RACIONALNA UPORABA SESTAVIN ZA PICE TER LIČNA POSTAVITEV IZGLEDA JEDI,

DNEVNO ČIŠČENJE DELOVNEGA PROSTORA, DELOVNIH POSTAJ, PEČI,

POMOČ PRI ČIŠČENJU OPREME IN HLADILNIKOV

, Pričakujemo:

točnost, zanesljivost in odgovornost do svojega dela,

suverenost in natančnost.

Iščemo osebo, ki je naklonjena željam strank in je sposobna prevzeti odgovornost za kakovost obroka, ter ga po potrebi  popraviti oz. narediti na novo.

Pričakuje se visoka stopnja organiziranosti saj je odgovoren za predpripravo in usklajevanje s kuhinjo pri izdaji pic.  Iščemo osebo, ki je kos timskemu delu, saj je potrebna komunikacija z natakarji in kuhinjo.

Pričakuje se, da je zaposleni na delovnem mestu 15 min prej, zato da se preobleče v delovno opremo (kuharska kapa, rokavice, predpasnik) in da se pripravi na delo.

Ponujamo:

Nudimo vam mentorstvo pri sami pripravi ponudbe napolitanskih pic in burgizz, ki je že vpeljana.

Oblika zaposlitve ali sodelovanja: zaposlitev za določen čas 3 mesece z možnostjo sklenitve pogodbe za nedoločen čas.

Poskusno delo: 3 mesecev

Mesečno plačilo: 1.300,00 neto  + prevoz in malica + nadure ( + dodatki glede na uspešnost). Regres najmanj v višini zakonskih določb

URNIK: ponedeljek- sobota 10.00 -16.00 oz. 16.00-21.00, nedelje in prazniki prosto.

URNIK PICERIJE: 11.00-16.00

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: AGENCIJA MIGRAL, kadrovska agencija, d.o.o., Malo Ubeljsko 25 , 6225 HRUŠEVJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 051 303 855
Contact Email: kadrovskaagencija-migral.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ26416.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › pizzero/pizzera ofertadas.