Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Stručni/a Suradnik/ca Pedagog/inja

Contratación en Croacia de Especialistas en métodos pedagógicos

Stručni/a Suradnik/ca Pedagog/inja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- životopis;

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja  (preslika diplome)

dipl. pedagog

   - mag.pedagogije

   - prof. pedagogije

- potvrdu o državljanstvu (elektronički zapis iz knjige državljana ili presliku domovnice ili

   osobne iskaznice);

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje;

-  uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od dana raspisivanja natječaja;

U skladu s Uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine, Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („NN“ br. 42/18.) kao i Pravilnikom o zaštiti i obradi osobnih podataka Dječjeg vrtića Nemo, prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Osobe koje podnesu nepotpune i nepravodobne prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenima na natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dječji vrtić NEMO.

Instrucciones para solicitar:

Email: nemovrticgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2500611.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.