Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Waldorfski/a Pedagoški/a Savjetnik/ca

WALDORFSKI/A PEDAGOŠKI/A SAVJETNIK/CA. Croacia

Ofertas de empleo de Especialistas en métodos pedagógicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 107. st. 2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ("NN" br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23) i članka 49. Statuta, Waldorfska škola u Osijeku raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto WALDORFSKI PEDAGOŠKI SAVJETNIK na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom (3 sata rada tjedno), 1 izvršitelja/ice;

Uvjeti: Prema člancima 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i čl. 4. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu ("NN" br. 6/19, 75/20).

Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno odredbama Zakona o radu i posebni uvjeti sukladno odredbama članaka 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi:

  • poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma,
  • odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja (završen diplomski sveučilišni studij),
  • ispunjavanje zdravstvenih uvjeta potrebnih za izvođenje nastave.

Prednost kandidatima/kinjama koji imaju:

  • naobrazbu za waldorfskog učitelja na instituciji koju priznaje međunarodna waldorfska organizacija
  • iskustvo rada u waldorfskoj školi.

Na natječaj se mogu javiti muške i ženske osobe u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova ("NN" 82/08. i 69/17.)

U vlastoručno potpisanoj prijavi je potrebno navesti sljedeće neophodne podatke: ime i prezime, adresu prebivališta odnosno boravišta, kontakt podatke (broj telefona/mobitela i e-mail adresu) te naziv radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- životopis;

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome);

- potvrdu o državljanstvu (elektronički zapis iz knjige državljana ili presliku domovnice ili osobne

iskaznice);

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za

mirovinsko osiguranje;

- uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za

zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od dana raspisivanja natječaja;

- vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da ne postoje zapreke za prijam u radni odnos iz članka

106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi;

- vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da pod kaznenom i materijalnom odgovornošću jamči da

su svi navedeni podaci u prijavi kao i priložena dokumentacija istiniti i potpuni.

- potvrdu o završenoj izobrazbi ili pohađanju iste za waldorfskog učitelja na instituciji koju priznaje

međunarodno waldorfsko udruženje ili potvrdu o radu u waldorfskoj školi

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije sklapanja ugovora o radu odabrani kandidat dužan je sve navedene priloge odnosno isprave dostaviti u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu. ("NN" broj 78/93, 29/94, 162/98, 16/07, 75/09, 120/16, 57/22.)

U skladu s Uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („NN“ br. 42/18.) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune i nepravodobne prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenima na natječaj.

Za pristupnike koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja bit će provedeno pisano testiranje i/ili praktična provjera znanja i sposobnosti i/ili motivacijski razgovor (intervju) za obavljanje poslova oglašenog radnog mjesta.

Poziv i upute za provođenje pisanog testiranja i/ili praktične provjere znanja i sposobnosti i/ili motivacijskog razgovora (intervjua) bit će objavljeni najkasnije pet (5) dana prije održavanja na mrežnim stranicama Škole (www.iskra-waldorf-hrvatska.hr).

Prijave o dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na mrežnim stranicama Škole (www.iskra-waldorf-hrvatska.hr ) nakon dobivanja suglasnosti Školskog odbora.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostaviti na adresu škole: Waldorfska škola u Osijeku, Lorenza Jägera 6., 31000 Osijek, s naznakom „za natječaj - WALDORFSKI PEDAGOŠKI SAVJETNIK“ ili skenirano poslati na e-mail adresu: uredwaldorfska-skola-os.skole.hr .

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Waldorfska škola u Osijeku.

Instrucciones para solicitar:

Email: uredwaldorfska-skola-os.skole.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2551587.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.