Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > contable > Pearaamatupidaja

Ofertas de trabajo en Estonia de contable

Pearaamatupidaja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Finantsspetsialistid › Raamatupidajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Töökoht asub Kuressaares

Tööülesanded: Ametikoha põhiülesanneteks on Tuule Grupi põllumajandusettevõtete:

- Raamatupidamistoimingud ja finantsaruandlus

- Maksuarvestus ja aruandlus ning suhtlus maksuametiga

- Aastaaruannete koostamine ja auditiga seotud protsesside juhtimine

- Töötasude arvestus

- Juhtkonna nõustamine finantsküsimustes

- Statistikaaruannete esitamine

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja vastutusrikast tööd, väärilist tasu, arengu- ja õppimisvõimalusi ning toetavat meeskonda.

Muud nõuded:

Erialane haridus ja eelnev töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 3 aastat;

Raamatupidamisarvestust ja maksundust reguleerivate õigusaktide tundmine;

Täpsus, usaldusväärsus, kohusetundlikkus, hea analüüsivõime;

Väga hea ajajuhtimise oskus ja tähtaegadest kinnipidamine;

Oskus kasutada kaasaegseid töövahendeid ja arvutiprogramme

Kasuks tuleb:

majandustarkvara SAF tundmine;

põllumajandusettevõttes töötamise kogemus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Empleador: osaühing Audla.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5061470
  • Correo electrónico: personaltuulegrupp.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584634.

Ver las 472 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.