Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > contable > Pearaamatupidaja

Pearaamatupidaja. Estonia

Oferta en Estonia de contable

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Finantsspetsialistid › Raamatupidajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Saaremaa Vallavalitsuse pearaamatupidaja põhiülesandeks on Saaremaa valla raamatupidamise korraldamine ja selle koondaruandluse koostamine.

Teenistusülesanded:

• rahandusteenistuse raamatupidamistalituse töö korraldamine koostöös teenistuse juhatajaga;

• vallavalitsuse ja hallatavate asutuste raamatupidamise ning raamatupidamise aruandluse

koostamise koordineerimine;

• valla konsolideerimisgrupi majandusaasta aruande koostamine, sh valla konsolideerimisgrupi

saldoandmike õigsuse tagamine;

• vallavalitsuse ja hallatavate asutuste projektide tulude ja kulude kajastamise

raamatupidamissüsteemi välja töötamine, arendamine ja elluviimine;

• valla finantsalaste dokumentide koostamine;

• rahandusteenistuse raamatupidamistalituse tööprotsesside uuendamine ja automatiseerimine ning

tööalaste juhendite koostamine;

Omalt poolt pakume: • täiendkoolitusi ja sisseelamist hõlbustavat mentorit;

• huvitavat ja vastutusrikast tööd;

• professionaalset ja toetavat meeskonda;

• 35 päeva põhipuhkust ja 4 tervisepäeva aastas;

• haiguspäevade hüvitamist 70% alates teisest haiguspäevast;

• brutotöötasu 2 300 eurot.

Muud nõuded: Kandidaadilt eeldame:

• kõrgharidust;

• eelnevat töökogemus teenistuskoha töövaldkonnas vähemalt 2

aastat;

• väga head eesti keele oskust (C1);

• teenistuskohal vajalikke arvutiprogrammide ja andmekogude

kasutamise oskust;

• asjaajamise põhimõtete ning dokumentide ja õigusaktide

vorminõuete tundmist,

• dokumentide ning oma töövaldkonna üksikaktide koostamise

oskust;

• oma töövaldkonna õigusaktide tundmise ja rakendamise oskust.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 452 5131
  • Correo electrónico: marili.niitssaaremaavald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1579887.

Ver las 472 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.