Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > peluquero/peluquera > Parturi-kampaaja, Studio Amilia Oy, Vuorela, Siilinjärvi, Siilinjärvi

Parturi-kampaaja, Studio Amilia Oy, Vuorela, Siilinjärvi, Siilinjärvi

Vacantes en Finlandia (Pohjois-Savo) de peluquero/peluquera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Peluqueros › peluquero/peluquera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kampaajat ja parturit.

Descripción de la oferta de trabajo:

Studio Amilia etsii joukkoonsa kolmatta parturi-kampaajaa sopimusyrittäjäksi!

Tulevalta työkaverilta toivomme hyvää ja rentoa yhteistyökykyä sekä asiakaspalvelutaitoa, huolellista kädenjälkeä ja intoa tutustua alamme uusiin tekniikoihin ja trendeihin.

Meillä Studio Amilialla on tarjota sinulle viihtyisät työskentelypuitteet, laadukkaat tuotteet, säännöllisiä koulutusmahdollisuuksia sekä tietty mahtava porukka jonka seurassa työskennellä!

Olemme toimineet jatkuvasti kasvavassa ja kehittyvässä Vuorelassa Kuopion ja Siilinjärven rajalla kohta 8 vuotta ja saaneet siinä ajassa kerrytettyä laajan ja ihanan asiakaskunnan. Uudet asiakkaat ovat myös lämpimästi tervetulleita tulevan sopimusyrittäjän myötä.

Mikäli kiinnostuksesi heräsi, kirjoita meille vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen miljastudioamilia.fi . Annamme mielellämme lisätietoja mikäli jokin kysymys askarruttaa mieltä.

Odotamme hakemustasi innolla!

Terveisin Studio Amilian porukka, parturi-kampaajat Milja ja Jussi sekä kosmetologi Emilia.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Studio Amilia Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:b253b8cc-0473-4c95-9a7d-4618438962ae.

Ver las 198 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Peluqueros › peluquero/peluquera ofertadas.