Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica > Palīgstrādnieks

Ofertas de trabajo en Letonia de trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica

Palīgstrādnieks

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica.

Traducción de la profesión: Vienkāršās profesijas › Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki › Rūpniecības strādnieki › Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA STOCHVEK

Aicinā darbā: PALĪGSTRĀDNIEKUS.

STOCHVEK specializējas darbinieku nomā visā Latvijā. Mēs piedāvājam plašu vakanču klāstu ar labākajiem darba apstākļiem un konkurētspējīgu algu. Mūsu mērķis ir savienot kvalificētus speciālistus ar vakancēm dažādās darbības jomās, nodrošinot efektivitāti un apmierinātību gan darbiniekiem, gan darba devējiem.

Darba pienākumi:- Veikt nepieciešamos palīgdarbus, pārvietot materiālus un palīgmateriālus objektā;- Telpu uzkopšana;-  Pārvietot celtniecības materiālus -  Veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu,-  Palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus.

Prasības kandidātiem:- fiziska izturība,- vēlme strādāt,- atbildības sajūta pret uzticēto darbu.

Sadarbojamies ar kompāniju "Instalkom".

CV sūtīt uz e-pastu: stochvekgmail.com

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 6.

Empleador: SIA STOCHVEK.

Forma de contacto:

  • Dirección: LATVIJA, Fabrikas iela 1, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
  • Teléfono: +371 27200106
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: stochvekgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240531-106.

Ver las 325 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica ofertadas.