Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Pakettiautonkuljettaja, One Works Oy, Hämeenlinna

Contratación de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Kanta-Häme (Finlandia)

Pakettiautonkuljettaja, One Works Oy, Hämeenlinna

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Pakettiautonkuljettajaa Hämeenlinnaan.

Työt suoritetaan ns. pullakorisella pakettiautolla, joten aikaisempi kokemus vastaavista työtehtävistä katsotaan hakijalle eduksi.

Työtehtäviin kuuluu tekstiilijakelu (Lindström) Hämeenlinnassa / lähikunnissa. Työhön annetaan luonnollisesti kattava perehdytys.

Työ on ajoittain fyysisesti raskasta, joten hakijalla tulee olla vähintään kohtuullinen fyysinen kunto -ja oikea asenne työntekoon. Näillä ominaisuuksilla ripauksella ahkeruutta lisättynä pääsee työssä jo pitkälle.

Tekstiilijakelu on asiakaspalvelua, joten omaathan myös hyvät asiakaspalvelutaidot.

Työt suoritetaan arkisin 6-18 välillä. Keskimääräinen työpäivän pituus n.8h / pv. Palkkaus on AKT TES

Haethan avoinna olevaan työpaikkaan pikaisesti sillä avoinna oleva paikka täytetään heti sopivan hakijan löydyttyä.

Lisätietoja työtehtävästä:

rekry1works.fi

040-7764160

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 84 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: One Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:56fff0e3-e8fc-4abc-8806-4e9f3e611177.

Ver las 180 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.