Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Pakettiautonkuljettaja, Ateriakuljetukset, 5 Paikkaa, Liuttu Logistiikka Oy, Tampere

Pakettiautonkuljettaja, ateriakuljetukset, 5 paikkaa, Liuttu Logistiikka Oy, Tampere

Vacantes de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga en Finlandia (Pirkanmaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Liuttu Logistiikka on tamperelainen perheyritys, joka kokonaisuudessaan työllistää yli 100 henkilöä, joista suurin osa työskentelee erilaisissa kuljettajatehtävissä.

Toimintamme kulmakiviä ovat asiakaslähtöisyys, joustavuus, nopeus sekä erinomainen asiakaspalvelu.

Haemmekin nyt alkavaan ikäihmisten ateriakuljetuspalveluun uusia kuljettajia vahvistamaan tiimiämme.

Autonkuljettaja on käyntikorttimme asiakkaisiimme päin, joten ystävällisyys ja iloisuus läpi kiireisen työpäivän on kaikkien meidän asenteenamme.

Työtehtävässä kuljetetaan ensisijaisesti kylminä toimitettavia annosaterioita ikäihmisille Pirkanmaan alueella. Työhön saattaa kuulua myös pienimuotoisia työtehtäviä asiakkaalla, kuten avustamista aterian lämmittämisessä tai tilauslomakkeen täyttämisessä. Lisäksi työtehtäviin saattaa kuulua myös toimimista muiden asiakkaidemme parissa.

Työ ajoittuu ma-pe välille ja työvuoroja on myös arkipyhisin, koska tarjoamassamme palvelussa toimituspäivät ovat vakiopäivät riippumatta arkipyhistä. Työpäivät ajoittuvat pääsääntöisesti klo 6-18 välille.

Erinomaiset asiakaspalvelu- ja vuorovaikutustaidot, sekä turvallinen ja ennakoiva ajotapa ja paikallistuntemus ovat ehdoton vaatimus kuljettajillemme. Tässä työtehtävässä myös hygieniapassi on välttämätön. Arvostamme lisäksi aiempaa työkokemusta ikäihmisten parissa työskentelystä.

Järjestämme kaikille uusille kuljettajillemme työhön perehdyttävän opastuksen. Ota haaste vastaan ja tartu tilaisuuteen. Tuellamme Sinusta kasvaa palvelu-alan huippuosaaja!

Tartu siis heti toimeen ja lähetä rohkeasti työhakemus ja CV sähköpostilla osoitteeseen: tyonhakuliuttu.com tai täytä työhakemus kotisivuillamme osoitteessa www.liuttu.com.

Kerro hakemuksessasi hakevasi ateriakuljettajan työtehtävään.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 280 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Liuttu Logistiikka Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:f98bae00-0670-4ad3-a377-3fc5e6426d39.

Ver las 392 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.