Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > panadero/panadera > Pagar

Pagar. Estonia

Vacante en Estonia de panadero/panadera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros › panadero/panadera.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised › Toiduainetööstuse jms alade töölised › Pagarid, kondiitrid ja maiustusevalmistajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Burgeri kuklite valmistamine

Tööülesanded: Ülesanded:

• Brioche burgeri kuklite valmistamine vastavalt meie retseptidele.

• Hügieeninõuete ja reeglite järgimine.

• Töökoha puhtuse hoidmine.

Omalt poolt pakume: Riena Pagarikoda - 1997. aastast tegutsev Eesti pagaritöökoda kutsub tööle pagarit maitsvate brioche burgeri kuklite valmistamiseks.

Mida me pakume:

• Paindlikku töögraafikut: Oleme valmis arutama ja kohandama töögraafikut sinu individuaalsete vajaduste järgi. Eraldi soovime rõhutada, et meil puuduvad öövahetused ning töö keskendub peamiselt hommikusele poolele päevast.

• Mugavat asukohta: Meie pagaritöökoda asub Lasnamäel, lauluväljaku lähedal.

• Mugavaid töötingimusi: Avar, valgusküllane tootmishoone, mis on varustatud kõige vajalikuga, võimalus pärast tööd kasutada dušši ja sauna. Töötajatele on olemas oma parkla.

• Stabiilset töötasu: Töötasu arutatakse igal juhul individuaalselt.

Muud nõuded: Nõuded:

• Pagari töökogemus on eeliseks, kuid ei ole kohustuslik.

• Tervisetõend.

• Soov õppida ja areneda.

• Korrektsus ja vastutustundlikkus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,75

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: RIENA PAGARIKODA OÜ (http://riena.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5814 8148
  • Correo electrónico: inforiena.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1592045.

Ver las 94 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros › panadero/panadera ofertadas.