Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Educadores para necesidades especiales > Osobní Asistence U Dítěte/osoby S Poruchami Autistického Spektra , Vychovatelé Pro Děti Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami

Osobní asistence u dítěte/osoby s poruchami autistického spektra , Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Empleos de Educadores para necesidades especiales en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání › Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání › Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADUJEME: u sociálního pracovníka/ice - vyšší nebo vysokoškolské vzdělání (speciální pedagog/pedagožka, sociální pracovník/ice), u pracovníka  v sociálních službách - kurz pro pracovníka v SS, výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu ke vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, minimálně 1 rok praxe v sociálních službách

Výhodou: sociální/pedagogická praxe s dětmi/osobami, zkušenosti s cílovou skupinou dětí/osob s poruchami autistického spektra

NABÍZÍME: dohodu o provedení práce, možnost odborného růstu a vzdělávání, prostor pro vlastní činorodost a sebeuplatnění, pružná pracovní doba, nástup dle dohody s možností zaškolení, při dlouhodobé spolupráci možnost přechodu z DPP na úvazek

KONTAKT: osobně - RIC z.s. Náměstí Republiky 2686, Pardubice,  emailem - do předmětu emailu napsat VŘ SP

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení, dávám, ve smyslu nařízení EU 2016P679 GDPR, které se zabývá zpracováním osobních údajů a nastavuje pravidla pro jejich zpracování, souhlas k jejich zpracování.

Región: Pardubický kraj.

Ver 48 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Rodinné Integrační Centrum o. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Monika Rybanská. Tel.: +420 730 598 154. E-mail: monika.rybanskaric.cz . Adresa: náměstí Republiky 2686, Zelené Předměstí, 530 02  Pardubice 2.

  • Ciudad: Pardubice; Código postal: 530 02; Dirección: náměstí Republiky 2686, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2
  • Teléfono: +420 +420 730 598 154
  • Correo electrónico: monika.rybanskaric.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29558760725.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales ofertadas.