Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Njegovatelj/njegovateljica

NJEGOVATELJ/NJEGOVATELJICA. Croacia

Demanda de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  1. obavlja poslove njege i transporta bolesnika unutar bolnice,
  2. obavlja poslove higijene bolesnika pod nadzorom medicinske sestre,
  3. distribuira materijale, nalaze i drugo,
  4. obavlja poslove održavanja higijene u bolničkim sobama i drugim prostorima,
  5. obavlja i druge poslove svoje struke,
  6. obavlja i druge poslove po nalogu glavne medicinske sestre odjela.

Temeljem članka 35. Statuta, INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, raspisuje

N A T J E Č A J

za prijem djelatnika u radni odnos

za radno mjesto

NJEGOVATELJ/ICA– 1 izvršitelj na određeno vrijeme

Uvjeti:

- završena osnovna škola

- završeno osposobljavanje – tečaj za pomoćne djelatnike u zdravstvu

Uz prijavu za natječaj treba priložiti:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • svjedodžba završene osnovne škole
  • potvrda o osposobljavanju
  • privola (u prilogu)

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu:

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, Kampor 224, 51280 Rab, s naznakom „za natječaj- navesti radno mjesto“.

Kandidati su dužni dostaviti elektronsku adresu zbog nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog obavljanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektronsku poštu i odgovoriti na sve primljene e-mail poruke.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete prema Odluci ravnatelja mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju.

Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na internetskoj stranici i oglasnoj ploči bolnice.

O mjestu i vremenu testiranja kandidati će biti obaviješteni elektroničkim putem.

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka (PRIVOLA). Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa te se neće koristiti u druge svrhe.

Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17 ) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Županijska specijalna bolnica Insula.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kampor 224, 51280 - RAB

Email: kadrovskasb-insula.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2539367.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.