Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Osobni Asistent/asistentica Za Osobe S Invaliditetom

Demanda en Croacia de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Osobni Asistent/asistentica Za Osobe S Invaliditetom

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Service and sales workers : Personal care workers : Personal care workers in health services : Home-based personal care workers

Descripción de la oferta de trabajo:

Naziv radnog mjesta: osobni asistent za osobe s invaliditetom – provođenje projekta „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza II".

Opis poslova: pomoć osobama s invaliditetom u svakodnevnom životu i uključivanju u život zajednice.

Razina obrazovanja:završena srednja škola ili završena osnovna škola i tečaj za njegovatelja ili osobnog asistenta.

Potrebna znanja i vještine: vozački ispit „B“ kategorije, korištenje suvremenih oblika komunikacije (korištenje mobitela,te slanje i primanje elektroničke pošte).

Vrsta zaposlenja:na određeno vrijeme – 24 mjeseca dok traje provođenje projekta „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza II", kojeg financira Europski socijalni fond.

Uvjeti rada : mjesto rada : Bedekovčina 1, Zabok 1, Špičkovina 1, Donja Stubica 2, Andraševac 1, Gregurovec-Mihovljan 1, Židovinjak 1, Konjščina 1, Požarkovec 1, Vojnič Breg 1,na jednom mjestu,u kući korisnika,povremeni prijevoz korisnika izvan mjesta stanovanja, u dogovoru sa korisnikom.

Naknada za prijevoz do mjesta rada prema cijeni javnog prijevoza,najviše do 500,00 kn mjesečno.

Predviđena plaća : 2.000,00 kn (neto).

Nepuno radno vrijeme: ½ radnog vremena radnog dana u tjednu.

Raspored radnog vremena:po dogovoru s korisnikom odnosno njegovim skrbnikom.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 11.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: 'UDRUGA INVALIDA BEDEKOVČINA'.

Ver las 486 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.