Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/radnica Za Pomoć U Kući

Trabajo de Limpiadores y asistentes domésticos en Croacia

Radnik/radnica Za Pomoć U Kući

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OGLAS ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME ZA PROJEKT "ZAŽELI IV-PREVENCIJA INSTITUCIONALIZACIJE"

"Zaželi bolji život u Općini Trnava, Kodni broj: S.F.3.4.11.01.0551

Radnik/ica na poslovima pružanja potpore i podrške starijim osobama i/ili osobama s invaliditetom

Broj traženih radnika:10

Područje rada: RH

Vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnos na određeno - 33 mjeseca

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Opis poslova:

- organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.),

- obavljanje kućanskih poslova (pranje suđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rubalja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.),

- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.),

- obavljanje drugih svakodnevnih potreba i drugi poslovi vezani uz skrb o starijim osobama i osobama s invaliditetom.

Svaka zaposlena osoba pružat će usluge potpore i podrške za najmanje šest krajnjih korisnika.

Uz prijavu na Oglas kandidati su dužni priložiti:

- Životopis

- Dokaz o završenoj školi (presliku svjedodžbe)

- Dokaz o hrvatskom državaljanstvu (preslika osobne iskaznice)

- Vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da je suglasan sa uvjetima Oglasa, te korištenjem i obradom osobnih podataka u svrhu provedbe postupka nakon objavljenog Oglasa. Izjava se sastavlja u slobodnoj formi.

- Dokaz o radnom iskustvu, odnosno elektronički zapis ili porvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, uvjerenje poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima i dr.

Trajanje radnog odnosa - 33 mjeseca.

Prijave na Oglas o dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave Oglasa na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, osobno ili preporučeno poštom u zatvorenoj omotnici s naznakom:

"Za Oglas: Projekt "Zaželi bolji život u Općini Trnava" u okviru Programa Zaželi - Prevencija institucionalizacije, broj poziva: SF.3.4.11.01.

na adresu: Općina Trnava, I.Meštrovića 2, 31411 Trnava

Nepravovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se intervju. Ako kandidat ne pristupi intervjuu, smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Na oglasnoj ploči i na mrežnoj stranici Općine Trnava objavit će se mjesto i vrijeme održavanja intervjua.

Kandidati će o rezultatima izbora biti obaviješteni najkasnije u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava putem web stranice Općine Tranva, https://opcina-trnava.hr/

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆINA TRNAVA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: I.Meštrovića 2, 31411 Trnava

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2501280.

Ver las 160 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.