Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Fisioterapeutas > Referent/ica Prodaje U Trgovini Ortopedskim Pomagalima

REFERENT/ICA PRODAJE U TRGOVINI ORTOPEDSKIM POMAGALIMA

Empleos en Croacia de Fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- prodaja i izdavanje ortopedskih pomagala na doznaku HZZO-a u specijaliziranoj trgovini medicinskih proizvoda

-  prodaja i izdavanje medicinskih proizvoda i ortopedskih pomagala pacijentima na potvrdu HZZO u skladu s propisima

- izravna prodaja kupcima i informiranje o proizvodu

- vođenje blagajne, realizacija dnevnih prometa i polog gotovog novca

- izdavanje računa i ponuda za maloprodajne kupce

- obrada računa za ortopedska pomagala i slanje na naplatu HZZO-u

- vođenje evidencije naručene, zaprimljene i prodane robe

- vrši povrat neispravne robe uz prateću dokumentaciju

- svakodnevni kontakt s postojećim klijentima

- odgovornost za stanje robe na maloprodajnom skladištu

Uvjeti:

- SSS/VŠS fizioterapeut, radni terapeut ili drugi medicinski smjer

- radno iskustvo: minimalno dvije godine na poslovima prodaje; poželjno na istim ili sličnim poslovima

- razvijene prodajne i komunikacijske vještine

- poznavanje rada na računalu

- osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Zainteresirani kandidati šalju CV i Zamolbu uz koju je potrebno obavezno naznačiti za koje radno mjesto se aplicira, u protivnom se prijava neće uvažiti.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: MEDICAL ONE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: karijeramedicalone.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2528511.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.