Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos > Orissaare Spordihoone Juhataja

Vacante de Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos en Estonia

Orissaare Spordihoone Juhataja

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos.

Juhid : Tippjuhid, kõrgemad ametnikud ja seadusandjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Spordihoone juhataja ametikoha põhieesmärk on Saaremaa Vallavalitsuse hallatava asutuse Orissaare Spordihoone juhtimine ja toimivuse tagamine.

Omalt poolt pakume: • motiveerivat ja väljakutseid võimaldavat tööd;

• arenguvõimalust;

• eneseteostamise võimalust.

Muud nõuded: Kandidaadilt eeldame:

• kõrgharidust;

• vähemalt 2-aastast juhtimiskogemust;

• oskust töötada eelarve ja lepingutega;

• orienteerumist spordi valdkonnas ja kohaliku omavalitsuse toimimise tundmist;

• head ülevaate omamist spordisüsteemi arengute ja sidustamise teemadel;

• eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust suhtlustasandil;

• väga head arvuti kasutamisoskust;

• projektide kirjutamise ja juhtimise oskust;

• B-kategooria sõiduki juhtimisoskust ja kehtiva juhiloa olemasolu.

Kasuks tuleb varasem erialane töökogemus ja spordialane haridus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandidaatidel esitada järgmised dokumendid:
• CV;
• motivatsioonikiri;
• haridust tõendava dokumendi koopia;
• isikut tõendava dokumendi koopia;
• muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid palume esitada digiallkirjastatult 16. detsembriks 2020 e-posti aadressil valdsaaremaavald.ee või Saaremaa Vallavalitsusele aadressil Tallinna tn 10, 93819 Kuressaare, märgusõna „Orissaare Spordihoone juhataja“.

Lisainfo: kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Aarne Põlluäär, tel 4525070 aarne.polluaarsaaremaavald.ee.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • haridust tõendava ja isikut tõendava dokumendi koopiad

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3724525070
  • Correo electrónico: aarne.polluaarsaaremaavald.ee

Identificador de la vacante:1433520.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos ofertadas.