Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Opiekun Osoby Z Zaburzeniamu Psychicznymi

Trabajar en Polonia (Pomorskie) de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Opiekun Osoby Z Zaburzeniamu Psychicznymi

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy opieki osobistej : Pracownicy opieki osobistej w usługach zdrowotnych : Pracownicy domowej opieki osobistej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia oraz usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu.

Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - pozostałe: a) kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy ,terepeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej lub fizoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi. b)staż pracy minimum 6 miesięcy w jednej z następujących jednostek:- szpitalu psychiatrycznym, - jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, - placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, - ośrodku terapeutyczno edukacyjno wychowawczym, - zakładzie rehabilitacji, - innej jednostce nie wymienionej wyżej, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi; c)przeszkolenie i doświadczenie w zakresie: - umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, - kształtowania nawyków celowej aktywności, - prowadzenia treningu zachowań społecznych.

Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Curriculum vitae, list motywacyjny, dokument poświadczający wykształcenie, inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnieniu, kserokopie dokumentów poświadczających dotychczasowy przebieg pracy zawodowej, oświadczenie o niekaralności, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim, ul.

Niepodległości 9 lub pocztą na adres Ośrodka z dopiskiem: Dotyczy zlecenia świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 504 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 06/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: 60.0 PLN mínimo y 60.0 PLN máximo (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Pruszcz Gdański MOPS

Empresa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim.

Dirección: Niepodległości 9, 83-000 Pruszcz Gdański, Polska.

Contacto: Pruszcz Gdański MOPS

Teléfono: 682-27-55, 682-35-42.

Ver las 978 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.