Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ensambladores > Operátor Výroby, Montážní Dělníci Výrobků Z Pryže A Plastů

Operátor výroby, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Empleos de Ensambladores en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Montážní dělníci › Montážní dělníci › Montážní dělníci jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Prvotní informace:

e-mailem: Marie.kornelakovafilipa.cz

telefonicky: 702 119 254 Po-Pá 8-15hod

Upřesňujicí informace:

Požadavky:

-praxe ve výrobě - výhodou

-schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu

-manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail

-fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

-montáž a kompletace na základě stanovených postupů (pracovních pokynů a návodek)

-obsluha výrobních strojů a zařízení

-odpovědnost za kvalitu odvedené práce a provádění požadované kontroly dle stanovených postupů

-aktivní spolupráce na optimalizaci výrobních procesů

-plnění požadavků zákazníka, plnění úkolů vyplývající z požadavků systému managementu kvality a příručky jakosti

-plnění úkolů vyplývajících z požadavků certifikací a příslušných norem, dodržování vnitropodnikových předpisů (řády, směrnice atd.)

-vizuální kontrola kvality výrobků

Nabízíme:

-dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti

-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu

-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle

-práce ve vícesměnném provozu v Brodcích

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, stravné

Región: Středočeský kraj.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Filipa Logistika, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marie Kornelaková. Tel.: +420 702 119 254. E-mail: Marie.kornelakovafilipa.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 702 119 254
  • Correo electrónico: Marie.kornelakovafilipa.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:29440620739.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.