Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Operátor , Seřizovači A Obsluha Ostatních Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Operátor , Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Trabajos de Reguladores y operadores de máquinas herramientas en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

"    Výroba zkušebních vzorků na CNC strojích dle výkresové dokumentace

"    Práce s interním systémem (klokování)

"    Práce v menším kolektivu

"    Práce v leteckém průmyslu

"    Směnný provoz - krátký/dlouhý týden (12 h směny denní noční)

Požadujeme:

"    Vyučen obráběč kovů výhodou nebo zkušenost na obdobné pozici

"    Čtení výkresové dokumentace výhodou

"    Manuální zručnost

"    Samostatnost a odpovědnost

Nabízíme:

"    Práci v laboratoři materiálového testování, práci pro významné zahraniční klienty

"    Příspěvek na stravování (100 Kč/směna) plně hrazený zaměstnavatelem

"    Příspěvek na dojíždění (2 Kč km/Plzeňská karta)

"    Týden dovolené navíc

"    Měsíční odměny za výkon (500 Kč - 3.500 Kč)

"    Odborná školení

"    Káva na pracovišti ZDARMA

"    Příspěvek na penzijní připojištění

"    Čtvrtletní odměny

"    Jazykové kurzy (angličtina) v pracovní době

Zaměstnanecké výhody:

Týden dovolené navíc, Dotované stravování, Jazykové kurzy v pracovní době, Odborné vzdělání, Příspěvek na dojíždění, Sportovní aktivity

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 35 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Element Materials Technology Pilsen s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Saláková. Tel.: +420 727 892 809. E-mail: lucie.Salakovaelement.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 892 809
  • Correo electrónico: lucie.Salakovaelement.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:26236880780.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.