Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Soldadores y oxicortadores > Operátor Bga Pájecí Stanice, Páječi

Operátor BGA pájecí stanice, Páječi. Moravskoslezský kraj

Vacante en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Soldadores y oxicortadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech › Svářeči, řezači plamenem a páječi.

Descripción de la oferta de trabajo:

72123   Páječi

ZamK

První kontakt e-mailem.

Náplň práce:

-výměna BGA součástek na pájecí stanici - BGA součástky jsou drobné elektro čipy bez "nožiček", které se nedají vyměnit ručně a musí se proto měnit na tzv. BGA stanici. BGA stanice je stroj na pájení těchto BGA součástek, do kterého se vloží potřebné komponenty (deska, součástky) a zapne příslušný program.

-příprava a čištění PCB (čištění pomocí pájky, nanášení pasty..) - PCB je deska, kam se potřebné komponenty musí zapájet - ta se musí nejprve vyčistit od starého cínu a mastnoty, aby se na ni daly napájet nové komponenty. Pájecí pasta pro nové komponenty se pak nanáší na desku pomocí speciální mřížky.

-záznam do systému - záznam o tom, kolik, co a jak jste za daný den udělali, jaký jste na které desky zvolili program, tzv. "profil" apod.

Požadavky:

-dobrý zrak, manuální zručnost - jedná se o práci s drobnými součástkami

-odolnost vůči teplu - na oddělení je i díky přítomnosti BGA stanic celoročně vyšší teplota

-dobrá schopnost organizace práce - je zapotřebí dobře skloubit strojní a manuální operace - značně to pak ve výsledku ovlivňuje výkonnost - kvalitu i kvantitu a tím i finanční ohodnocení = prémie

-spolehlivost, odpovědnost - je důležité dodržovat dané pracovní postupy

-technická zdatnost (údržba BGA stanic) - jednou týdně se na konci směny odšroubuje kryt BGA stanice a vnitřek se vyčistí od mastnot a nečistot

-základní znalost MS Office (Outlook) - čtení e-mailů

Zaměstnanecké výhody:

-měsíční / roční bonus

-příplatek za směnnost

-stravenky

-permanentky na sportovní aktivity

-MULTISPORT kartu s příspěvkem zaměstnavatele

-vitamíny, nebo očkování proti chřipce

-vánoční dárky a dodatková dovolená

-sick days

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ASUS Czech Service s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petra Piechurová. Tel.: +420 739 640 386. E-mail: petra_piechurovaasus.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 640 386
  • Correo electrónico: petra_piechurovaasus.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29700340761.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores ofertadas.