Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora > Operator Wózka Widłowego

Operator wózka widłowego. Śląskie. Polonia

Demanda de operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora en Polonia (Śląskie)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Kierowcy i operatorzy pojazdów › Operatorzy pojazdów wolnobieżnych › Operatorzy urządzeń dźwigowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego - czynności związane z przyjęciem/wydaniem towaru (załadunek/rozładunek), utrzymaniem porządku na placu hurtowni materiałów budowlanych.

Praca w systemie jednozmianowym w godz.miedzy 7.00 a 16.00 od PN do PT.

Umowa o pracę na czas określony.

Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne powyżej 30 roku życia, kwalifikujących się do proejktu EFS+.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- umiejętności: prawo jazdy kategorii B - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia, pracowitość, rzetlność, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C, mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Partyzantów 55

Bielsko-Biała 43300

- wymagane dokumenty: Skierowanie

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

Pośrednik pracy, tel.: 33 496 51 89

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1681StPr/24/0495.

Ver las 212 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora ofertadas.