Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear > Operator Urządzeń Skrawających

Operator urządzeń skrawających. Śląskie. Polonia

Oferta de empleo en Polonia (Śląskie) de operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Kowale, ślusarze i pokrewni › Ustawiacze i operatorzy obrabiarek skrawających do metali.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przygotowanie materiałów do obróbki, praca na tokarce i frezarce, dobór narzędzi,

obróbka detali do wymaganych wymiarów ,     sprawdzenie prawidłowości wykonanych detali,

dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt, zgłaszanie potrzeb materiałowych i narzędzi

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane

- pozostałe: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku obróbka skrawaniem, praktyka w zawodzie  operator urządzeń skrawających, tokarka, frezarka, znajomość rysunku technicznego, zaangażowanie, dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres:   r.stracalaalchemiasa.pl W przypadku osób zarejestrowanych wymagane jest skierowanie do pobrania u swojego doradcy klienta w PUP Częstochowa.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez ALCHEMIA S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy".

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 344 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Alchemia S.A. Oddział Rurexpol w Częstochowie.

Robert Strącała, tel.: 883 301 214, email: r.stracalaalchemiasa.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1583StPr/24/1150.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear ofertadas.