Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Operator Szlifierki

OPERATOR SZLIFIERKI. Dolnośląskie. Polonia

Trabajo de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en Polonia (Dolnośląskie)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Inni operatorzy maszyn i urządzeń przetwórczych › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Szlifowanie metalowych części za pomocą maszyny. Ustawienie danych na maszynie.

Praca w małym zespole - do 15 osób.

Każdy pracownik odbywa szkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Zapraszamy również osób z Ukrainy i Białorusi.

Forma umowy: zlecenie w ramach pracy tymczasowej, praca w godzinach od 8.00-18.00

Kontakt z pracodawcą: 889098105

Oferta w sali: F, B

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

- języki obce: ukraiński - w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie podstawowe

mile widziani kandydaci z Ukrainy i Białorusi

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 205 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: BPO SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 889098105

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/2901.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.