Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada > Operator Pieców I Maszyn Odlewniczych ( Sekcja: Odlewnia Aluminium)

Trabajo en Polonia (Śląskie) de operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada

Operator Pieców I Maszyn Odlewniczych ( Sekcja: Odlewnia Aluminium)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Operatorzy maszyn i urządzeń do przetwórstwa i obróbki metalu › Operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki metali.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu

- podstawowa obsługa maszyny ciśnieniowej oraz urządzeń wspomagających

- podstawowa obsługa urządzeń obróbczych (wibrowanie, śrutowanie, frezowanie, gwintowanie, nitowanie)

- zapewnienie wymaganego poziomu jakościowego produkowanych detali

- obsługa wózka widłowego oraz kadzi do transportowania ciekłego aluminium,

- obsługa i czyszczenie pieców do topienia aluminium oraz urządzeń peryferyjnych,

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne warunki wynagrodzenia

pakiet benefitów

możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

pracę w międzynarodowym środowisku

zorganizowany dojazd do miejsca pracy z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Będzin

system pracy 4 brygadowy praca od poniedziałku do niedzieli, godz. 6-14, 14-22, 22-6, okres próbny 3 miesiące;

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

- pozostałe: wymagane: doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy, uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT, mile widziane SEP E - G1/G2/G3

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 337 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: FICOMIRRORS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Paulina Liberska, email: ficomirros.rekrutacjaficosa.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1622StPr/24/0530.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada ofertadas.