Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Operator Linii Produkcyjnej (nr 5162)

Trabajar de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en Polonia

Operator Linii Produkcyjnej (nr 5162)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Inni operatorzy maszyn i urządzeń przetwórczych : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Ustawianie i obsługa linii produkcyjnej,

- Wymiana części zamiennych,

- Wykonywanie uruchomień próbnych produkcji,

- Czyszczenie maszyny oraz realizacja zadań wynikających z programu 5S+1, TPM,

- Dokonywanie napraw awaryjnych sprzętu i wyposażenia,

- Wypełnianie kart kontroli, kart pracy maszyny oraz list sprawdzeń maszyny,

- Wykonanie pomiarów i oceny wizualnej detali wg planu kontroli QIP i zapisanie w karcie kontroli,

- Rozliczanie zlecenia-materiału (przygotowanie nadwyżek podzespołów do zwrotu do magazynu.

umowa o pracę (3m-ce, 6 m-cy, czas nieokreślony)Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane- pozostałe: - Wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne, mechaniczne),

- Doświadczenie w pracy na produkcji i/lub na podobnym stanowisku (mile widziane jako ustawiacz maszyn),

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

- Praktyczna umiejętność dokonywania pomiarów,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: kontakt tel.w godz. 8.00-16.00: 52 32 50 326

e-mail: hrpolte.com

do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Procedura przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz.Urz. UE L 119, s. 1 (dalej jako: RODO) informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cybernetyki 19 w Warszawie; dalej jako: ADO.  Kontakt z ADO jest możliwy za pomocą hrpolte.com. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ADO w celu realizacji rekrutacji:

- Na określone stanowisko pracy (w przypadku zaznaczenia proszę o uzupełnienia zgody 1)

- Przysz

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: "TYCO ELECTRONICS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 52 32 50 326, email: te.com" rel="nofollow">hrpolte.com

Identificador de la vacante:1445StPr/19/5162.

Ver las 214 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.