Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Operadores de máquinas de movimiento de tierras > Operator Koparki (o)

Oferta de empleo de Operadores de máquinas de movimiento de tierras en Polonia

Operator Koparki (o)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Operatorzy pojazdów wolnobieżnych : Operatorzy sprzętu do robót ziemnych i urządzeń pokrewnych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Operator koparkiWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe- pozostałe: Wymagania: uprawnienia operatora koparki, mile widziany staż pracy, umiejętność pracy na koparce, wykształcenie bez znaczenia.

Praca w Gliwicach od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00; pracodawca zapewnia zakwaterowanie; wynagrodzenie: 4 000 zł brutto.

Kontakt: "EDBUD" Edward Biel, Wróblowice 49, 32-840 Wróblowice, wcześniejszy kontakt tel.: 509 745 951.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy   - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 4000 (PLN).

Empleador: "EDBUD" BIEL EDWARD.

Instrucciones para solicitar:

Edward Biel, tel.: 509 745 951

Identificador de la vacante:1540StPr/19/3594.

Ver las 268 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.