Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > director de seguridad/directora de seguridad > Operativni Vodja Varovanja - M/ž

OPERATIVNI VODJA VAROVANJA - M/Ž. Obalno-kraška. Eslovenia

Demanda de director de seguridad/directora de seguridad en Eslovenia (Obalno-kraška)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas › director de seguridad/directora de seguridad.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

VARNOSTNI MENEDŽER, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, 1.VODI, USMERJA IN NADZIRA PODROČJE ZASEBNEGA VAROVANJA

2.NADOMEŠČA VODJO SLUŽBE/PODROČJA V ČASU NJEGOVE ODSOTNOSTI

3.SODELUJE Z NAROČNIKI PRI USKLAJEVANJU NALOG

4.KOMUNICIRA S SODELAVCI, Z NAROČNIKOM, DRŽAVNIMI ORGANI, S STROKOVNIMI INTERESNIMI ZDRUŽENJI TER Z OBČANI

5.VODI PREDPISANE EVIDENCE IN PRIPRAVLJA OBVESTILA ZA DELEŽNIKE IN  DRŽAVNE ORGANE

6.SKRBI ZA AŽURIRANJE NAČRTOV IN INTERNIH PREDPISOV NA SVOJEM STROKOVNEM PODROČJU

7.ZAGOTAVLJA USKLAJENOST VARNOSTNIH STORITEV S PREDPISI, STANDARDI IN KODEKSI ZASEBNEGA VAROVANJA

8.ZAGOTAVLJA VARNO DELO VARNOSTNEMU OSEBJU

9.SKRBI ZA USPOSABLJANJE IN IZOBRAŽEVANJE ZAPOSLENIH IN DRUGIH DELEŽNIKOV NA SVOJEM STROKOVNEM PODROČJU

10.OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, KI JIH NAROČI NADREJENI.

, Za zasedbo delovnega mesta se zahteva tudi: NPK varnostni manager, Nacionalno dovoljenje za dostop do tajnih podatkov (v roku šestih mesecev od zaposlitve). Od kandidatov pričakujemo tudi:Pridobitev certifikata PFSO – pristaniški častnik za zaščito (v roku šestih mesecev od zaposlitve)Pridobitev potrdila o opravljenem preizkusu  znanja o ravnanju z orožjem predpisanim z zakonom o orožju (v roku šestih mesecev od zaposlitve) Znanja in veščine s področja komunikacije Izkušnje pri delu s strankami Izpit za voditelja čolna.

Pričakovane kompetence:  Odgovornost, timsko delo, strokovnost in samostojnost, reševanje problemov, komunikacijske sposobnosti, organizacijske sposobnosti, obvladovanje stresa, usmerjenost k strankam, samoiniciativnost, podjetnost in ustvarjalnost, ciljno vodenje in delegiran, vodenje in razvoj sodelavcev, ciljno vodenje in delegiranje, strokovno znanje in funkcionalna usposobljenost

Za opravljanje dela na razpisanem delovnem mestu se od izbranega kandidata zahteva tudi potrdilo o nekaznovanosti ter potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku.

V kolikor ste zainteresirani za zasedbo prostega delovnega mesta ter izpolnjujete navedene pogoje, lahko prijavo posredujete preko zaposlitvenega obrazca: https://www.luka-kp.si/operativni-vodja-varovanja-jun24/.  , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: LUKA KOPER, PRISTANIŠKI IN LOGISTIČNI SISTEM, DELNIŠKA DRUŽBA, Vojkovo nabrežje 38 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH92002.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas › director de seguridad/directora de seguridad ofertadas.