OPERATER TISKARSKIH OPERACIJ II - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Gorenjska (Eslovenia) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.
Poklici za neindustrijski način dela : Rokodelci/rokodelke, tiskarji/tiskarke : Tiskarski poklici za neindustrijski način dela : Tiskarji/tiskarke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SITOTISKAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, -IZVAJANJE TISKARSKIH OPERACIJ (FSK IN SITOTISK) SKLADNO Z DELOVNIM NALOGOM, -DELO NA STROJU ZA PREDOBDELAVO, -DELO NA STROJU ZA NANOS FSK, -DELO NA STROJU ZA IZRIS FILMOV, -DELO NA STROJU ZA OSVETLJEVANJE, -DELO NA STROJU ZA RAZVIJANJE, -DELO NA STROJU ZA DIGITALNI TISK, -DELO NA STROJU ZA PEČENJE, -IZDELOVANJE SIT, -TISKANJE PLOŠČ, -POMOŽNA DELA ZA IN V ZVEZI Z DELOM NA STROJIH, -VPISOVANJE IZVEDENIH DELOVNIH POSTOPKOV (DELOVNI NALOG, LARGO, OBRATNI DNEVNIK), -TRANSPORTIRANJE PLOŠČ NA NASLEDNJO OPERACIJO, -PO POTREBI OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG V ODDELKU, -DRUGA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA ALI DIREKTORJA. , večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 257 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 21/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 850.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: INTEC TIV, TISKANA VEZJA D.O.O..

Dirección: LJUBLJANSKA CESTA 24 A, 4000 KRANJ.

Contacto: MESARIČ KATJA

Email: katja.mesaricReemplazar por una arrobaintectiv.si

Teléfono: 04 280 86 00.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.