Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Técnicos en electrónica > Operater/ka Na Sustavima Tehničke Zaštite

OPERATER/KA NA SUSTAVIMA TEHNIČKE ZAŠTITE. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia de Técnicos en electrónica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en electrónica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electronics engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

•završili ste srednju školu (SSS)

•poznajete rad na sustavima tehničke zaštite (protuprovala, video nadzor, vatrodojava i slično)

•služite se MS Office paketom

•komunikativni ste i ljubazni

•savjesni ste i pouzdani u obavljanju posla

•vješti ste u nošenju sa stresnim situacijama

•zdravstveno ste sposobni

•posjedujete vozačku dozvolu B kategorije

Očekujemo od Vas:

•nadziranje kretanja kupaca putem video nadzora u prodajnom centru

•kontrolu ulaza i izlaza robe iz prodajnog centra

•otvaranje i zatvaranje prodajnog centra

•zaprimanje i obradu sigurnosnih obavijesti i informacija

•sastavljanje pisanih izvještaja i zabilješki o događajima

•obavljanje drugih poslova vezanih uz sigurnost i zaštitu

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:

•Plaćeni troškovi prijevoza

•Naknada za topli obrok

•Božićnica, uskrsnica, regres

•Nagrada za radne rezultate

•Sistematski pregledi

•Potpora za novorođenče

•Dar djetetu

•Jubilarne nagrade

•Sustavno uhodavanje u posao

•Sustavi stimulacije i nagrađivanja

•Edukacija i usavršavanje

•Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 30.09.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PEVEX d.d..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2566786.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en electrónica ofertadas.