Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > operador de máquina moldeadora de vidrio/operadora de máquina moldeadora de vidrio > Operater Strojev V Proizvodnji - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

OPERATER STROJEV V PROIZVODNJI - M/Ž. Pomurska. Eslovenia

Vacante en Pomurska (Eslovenia) de operador de máquina moldeadora de vidrio/operadora de máquina moldeadora de vidrio

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica › operador de máquina moldeadora de vidrio/operadora de máquina moldeadora de vidrio.

Traducción de la profesión: Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke › Upravljavci/upravljavke strojev in naprav › Drugi upravljavci/druge upravljavke strojev in naprav › Upravljavci/upravljavke steklarskih in keramijskih strojev in naprav.

Descripción de la oferta de trabajo:

UPRAVLJAVEC STROJEV IN NAPRAV ZA PROIZVODNJO STEKLENIH IZDELKOV, poskusno delo , Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO VODENJE, KONTROLIRANJE IN UPRAVLJANJE RAZLIČNIH STROJEV V PROIZVODNJI., Kaj pričakujemo:natančnost, zanesljivost, samostojnost pri delu  željo in interes po dolgoročnem sodelovanju  poklicno oz. tehnično izobrazbo  pozitiven odnos do dela Nudimo: delovno razmerje s ciljem dolgoročnega sodelovanja  stimulativno in redno plačilo  uvajanje v delo ob  pomoči mentorja dodatno zdravstveno in nezgodno zavarovanje  dinamično delo  , večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 82 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Número de puestos: 6.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: REFLEX podjetje za zaključna in obrtna dela v gradbeništvu, inženiring in trgovina Gornja Radgona d.o.o., Podgrad 4 , 9250 GORNJA RADGONA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: kadrireflex.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH38453.