Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > maestro de educación infantil/maestra de educación infantil > Varhaiskasvatuksen Opettaja, Pertunmaan Kunta, Päiväkoti Keinula, Pertunmaa

Varhaiskasvatuksen opettaja, Pertunmaan kunta, Päiväkoti Keinula, Pertunmaa

Trabajos en Finlandia (Etelä-Savo) de maestro de educación infantil/maestra de educación infantil

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares › maestro de educación infantil/maestra de educación infantil.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Opettajat ja muut opetusalan erityisasiantuntijat › Peruskoulun alaluokkien opettajat ja lastentarhanopettajat › Lastentarhanopettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pertunmaan kunnassa on haettavana

MÄÄRÄAIKAINEN VARHAISKASVATUKSEN OPETTAJAN VIRKA

ajalle 21.10.2024-7.4.2025 (tai aloitus sopimuksen mukaan).

Odotamme hyviä vuorovaikutus- ja yhteistyötaitoja. Arvostamme pedagogista, kehittämismyönteistä ja positiivista työotetta.

Kelpoisuusvaatimuksena tehtävään on varhaiskasvatuslain (540/2018) 26§:n mukainen kelpoisuus tai siirtymäsäännöksen (75§) mukaisesti: kasvatustieteen kandidaatti (lto), soveltuva ammattikorkeakoulututkinto tai aikaisempi vastaava opistotasoinen tutkinto, esim. lastentarhanopettaja tai sosiaalikasvattaja (laki 272/2005 ja asetus nro 608/2005).

Tehtäväkohtainen palkka kelpoisuuteen perustuen KVTES:n tai OVTES:n mukaisesti.

Työaika 38,25 h/vko. Koeaika 2 kk.

Tehtävään valitun on esitettävä nähtäväksi rikostaustan selvittämiseksi annetun lain (504/2002) mukainen rikosrekisteriote.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 60 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pertunmaan kunta.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:a55a2410-3388-4c23-9e1e-ebd7f7c20102.

Ver las 430 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares › maestro de educación infantil/maestra de educación infantil ofertadas.