Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > taxista > Only Serious Taxi Drivers Who Are Looking For A Career In The Branch.

Only serious taxi drivers who are looking for a career in the branch.

Empleo de taxista en Finlandia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Työnimike: Taksinkuljettaja

Paikkakunta: Helsinki

Lyhyt kuvaus työtehtävästä

Kokoaikainen työ: Voidaan sopia myös määräaikaisesta työsopimuksesta

Työllisyys: Vakituinen työ

Palkka: Työehtosopimuksen mukainen (TAKSILIIKENTEEN TYÖEHTOSOPIMUS)

Palkkalaji: Takuupalkka 2320 euro/4 viikkoa. Taattu tuntipalkka ja provisiopalkka takuupalkan lisäksi.

Kielitaitovaatimus: Englanti  Suomi/Ruotsin kieli.

Työkokemus: Aikaisempi työkokemus taksikuskin työstä

Etsimme kahta taitavaa taksinkuljettajaa ketkä antavat parhaansa ja ovat valmiita tekemään hyvistä asiakkaistamme entistä tyytyväisempiä.

Edellytyksenä työskentelylle kanssamme: sinun on oltava valpas, uskollinen sekä vastuuntuntoinen henkilö, jolla on hyvä työmoraali.

Etsimme työntekijää, joka on valmiina tekemään joustavia työvuoroja sekä päivällä, illalla ja yöllä.

Epäsäännölliset työajat ja myöhäisillat voivat olla mahdollisia, nämä korvataan työehtosopimuksen mukaisesti lisäpalkalla.

Kuljettajan täytyy samanaikaisesti olla vastuussa pesusta, huoltamisesta sekä muista autojen ja yritystä koskevista asioista, tämän lisäksi etsimämme henkilö huolehtii myös hallinnollisista asioista ja kaikesta mitkä kuuluvat siihen.

Työnantaja:

Minulla on sähköautoja, jotka kulkevat FIXU taxia sekä UBER/YANGO.

Pieni yritys hyvällä provisiolla etsii vastuullisia työntekijöitä.

Järjestämme työpaikkakoulutusta, sekä voimme myös auttaa työpätevyydessä/testeissä.

Lähetä CV:si tänään!

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 2.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FM Konsult Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:e679ec8d-30e6-4e81-b4ab-f99b39dedd09.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.