Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > modisto/modista > Ompelija, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Contratación de modisto/modista en Finlandia (Pirkanmaa)

Ompelija, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de la confección y afines › Sastres, modistos, peleteros y sombrereros › modisto/modista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Elintarvike-, puutyö-, vaatetus- ja jalkinealan valmistustyöntekijät ym › Vaatetusalan työntekijät › Vaatturit, pukuompelijat, turkkurit ja hatuntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme kahta sarjavalmistukseen tottunutta ompelijaa kokoaikaiseen työsuhteeseen!

Työsuhde alkaa määräaikaisena ja jatkuu vuoden loppuun asti. Osaavalla tekijällä on myös mahdollisuus vakinaistua tähän lämminhenkiseen yritykseen.

Tehtävässä ommellaan trikookankaita lukkotikkikoneella ja saumurilla. Työajat ovat päivävuoroa, jota tehdään arkisin klo 6-14. Viikkotyötunteja kertyy 37,5 h. Palkkaus on tekstiili- ja muotialan TES:n mukainen.

Tehtävässä ei vaadita alan koulutusta, mutta työssä menestymiseen tarvitset noin pari vuotta aiempaa kokemusta sarjatyöompelusta. Tehtävässä vaaditaan suomenkielen taitoa, mutta kielitaidon ei tarvitse olla täydellinen.

Kiinnostuitko? Täytä hakemus pian osoitteessa https://www.click-hp.fi/hakemus/20086, sillä paikat täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Voit myös lähettää hakemuksesi ja CV:si sähköpostitse Click Henkilöstöpalvelut Oy:n rekrytointikonsultti Henna Tervolle, etunimi.sukunimiclick-hp.fi . Jos sinulle herää kysymyksiä tehtävään liittyen niin ota rohkeasti yhteyttä Click Henkilöstöpalvelut Oy:n rekrytointikonsultti Henna Tervoon arkisin klo 9-16, puh. 050 411 2704.

klo 6-14

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 341 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:c8424ce3-c97c-4b15-bd06-f4c03f2b7294.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de la confección y afines › Sastres, modistos, peleteros y sombrereros › modisto/modista ofertadas.