Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > abogado/abogada > Odvetniški Kandidat - M/ž

ODVETNIŠKI KANDIDAT - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Trabajos en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de abogado/abogada

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Odvetniki/odvetnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

ODVETNIŠKI KANDIDAT, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, K SODELOVANJU VABIMO MOTIVIRANE POSAMEZNIKE, KI SI ŽELIJO PRIDOBITI IZKUŠNJE V MLADI IN POVEZANI EKIPI, KI DELUJE ZLASTI NA PODROČJU GOSPODARSKEGA IN CIVILNEGA PRAVA, KATERE GLAVNO VODILO JE INDIVIDUALEN PRISTOP DO STRANK IN PREDANOST, TER S SVOJO PROAKTIVNOSTJO PRISPEVATI K HITRO RASTOČI EKIPI.  OPIS DELA: DELA IN NALOGE PO ZAKONU O ODVETNIŠTVU, ZASTOPANJE PRED DRŽAVNIMI ORGANI IN SODIŠČU,  PISANJE SODNIH VLOG, PRIPRAVA POGODB IN PRAVNIH MNENJ., POGOJI: ZAKLJUČENA PRAVNA IZOBRAZBA SKLADNO S 3.

TOČKO 25.

ČLENA ZAKONA O ODVETNIŠTVU (ZODV), OPRAVLJEN PRAVNIŠKI DRŽAVNI IZPIT, NAJMANJ 3 LETA IZKUŠENJ Z DELOM NA PODROČJU GOSPODARSKEGA, CIVILNEGA, DELOVNEGA, DRUŽINSKEGA IN DEDNEGA PRAVA, AKTIVNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA (ZNANJE DRUGIH TUJIH JEZIKOV JE PREDNOST), POZNAVANJE MS ORODIJ, SPOSOBNOST KRITIČNEGA RAZMIŠLJANJA IN JASNEGA PISNEGA TER USTNEGA IZRAŽANJA, SPOSOBNOST SAMOSTOJNEGA IN EKIPNEGA DELA, NATANČNOST, VESTNOST, SAMOINICIATIVNOST, ZANESLJIVOST TER POZITIVEN PRISTOP DO DELA.  NUDIMO: ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS, Z MOŽNOSTJO DOLGOROČNEGA SODELOVANJA, DINAMIČNO DELO V PERSPEKTIVNEM OKOLJU, PRIDOBIVANJE PRAKTIČNIH IZKUŠENJ POD ODLIČNIM STROKOVNIM MENTORSTVOM, MOŽNOST KARIERNEGA NAPREDOVANJA IN DODATNEGA STROKOVNEGA IZOBRAŽEVANJA.  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1228 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SVIT SVETINA - ODVETNIK, Cankarjeva cesta 4 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LONGAR URŠA
Contact Phone: 031 256 396
Contact Email: tajnistvoodvetnik-svetina.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG07130.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada ofertadas.