Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales de la enseñanza > Odgajatelj/odgajateljica

Vacantes en Croacia de Profesionales de la enseñanza

Odgajatelj/odgajateljica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Teaching professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj: 87/88.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,16/12.,86/12.,126/12.,94/13.,152/14.,7/17.,68/15.,98/19 i 64/20.,151/22 i 156/23), članka 112. Statuta Srednje škole Novska, članaka 3.,4., 5. i 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Novska i Odobrenja za provođenje natječaja Zajedničke prosudbene komisije Sisačko-moslavačke županije KLASA: 602-03/23-01/01 URBR: 2176-06/2-24-284 od 1. srpnja 2024. ravnateljica Srednje škole Novska, Nikolina Fijačko Filipović, prof. raspisuje:

NATJEČAJ

za radna mjesta:

Odgajatelj – 40 sati rada tjedno, na neodređeno, puno radno vrijeme

UVJETI za radna mjesta:

-uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, osoba koja zasniva radni odnos u školskoj ustanovi mora ispunjavati i posebne uvjete određene Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjojškoli:(„NN“br:87/88.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,16/12.,86/12.,126/12.,94/13.,152/14.,7/17.,68/15.,98/19 i 64/20). te Pravilnikom o radu Srednje škole Novska

Uvjeti su propisni člankom 52. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN: 1/96.,80/99)

Mjesto rada: Učenički dom Srednje škole Novska

Uz vlastoručno potpisanu prijavu potrebno je priložiti:

- Životopis

- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju, ne stariji od 6 mjeseci od dana objave natječaja (uvjerenje o nekažnjavanju)

- Potvrda ili elektronski zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (potvrda HZMO o stažu), ne starije od 30 dana od dana objave natječaja

U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Ugovor s izabranim kandidatom sklapa se uz uvjet probnog rada.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, jer se natječajna dokumentacija ne vraća kandidatima, a kandidat je dužan predočiti izvornik ili ovjerenu presliku na zahtjev Škole.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju moraju se pozvati na to pravo te priložiti propisane dokaze o istome, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Kandidati čije su prijave na natječaj pravodobne, potpune i ispunjavaju formalne uvjete natječaja , bit će pozvani na provjeru znanja i sposobnosti kroz postupke testiranja i/ili razgovora objavom na web stranicama škole najkasnije 5 dana prije provjere.

Mjesto i vrijeme, način održavanja provjere znanja i sposobnosti, kao i područje provjere, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata radi provjere znanja i sposobnosti biti će objavljeni na mrežnoj stranici škole. Kandidati koji ne pristupe navedenim provjerama smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

Sukladno članku 13., stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima, odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti vrednovanju odnosno procjeni prema odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Srednje škole Novska.

U skladu s Uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave na natječaj dostavljaju se poštom na adresu:

Srednja škola Novska, Tina Ujevića 2/a, 44330 Novska., s naznakom “za natječaj odgajatelj”

ili elektroničkom poštom na adresu: ss-novskass-novska.skole.hr

Natječaj je objavljen 3.srpnja 2024. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole a rok za prijavu kandidata je osam (8) dana od dana objave, odnosno do vrijedi do 11 srpnja 2024.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku objavom obavijesti na web stranici Srednje škole Novska, odnosno pisanim putem sukladno posebnom propisu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SREDNJA ŠKOLA NOVSKA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Tina Ujevića 2a, 44330 Novska

Email: ss-novskass-novska.skole.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2529177.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.