Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Montadores de estructuras metálicas > Oczyszczacz Mechaniczny

Oczyszczacz mechaniczny. Świętokrzyskie. Polonia

Búsqueda en Świętokrzyskie (Polonia) de Montadores de estructuras metálicas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Montadores de estructuras metálicas.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Blacharze, monterzy konstrukcji metalowych, formierze odlewniczy, spawacze i pokrewni › Robotnicy przygotowujący i wznoszący konstrukcje metalowe.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: według stanowiska

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - pożądane

- pozostałe: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane),Obsługa suwnicy z poziomu roboczego, Umiejętność pracy w zespole, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. ZAKRES ZADAŃ: Oczyszczanie powierzchni metodą strumieniową w oczyszczarce komorowej, obsługa narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas śrutowania. Praca na hali w pomieszczeniu zamkniętym.

Pracodawca oferuje; Zatrudnienie w formie umowy o pracę. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego. Pakiet świadczeń socjalnych, Pakiet medyczny.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Świętokrzyskie.

Ver 86 ofertas de trabajo en "Świętokrzyskie" (Polonia).

Empleador: CHEMAR RUROCIĄGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 785 229 982, email: pracachemar-piping.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1817StPr/24/2032.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Montadores de estructuras metálicas ofertadas.