Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Obsluha Cnc Strojů, Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Ofertas de empleo en República Checa (Zlínský kraj) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

• obsluhovat přidělené stroje

• provádět vizuální kontroly polotovarů, případně jejich výměny

• vykonávat zrakovou a sluchovou kontrolu chodu strojů

• vyhodnocovat stav opotřebení břitových destiček a provádět jejich výměnu

• kontrolovat opracované rozměry předepsané výkresovou dokumentací

Požadujeme:

• minimálně SOU strojírenského směru

• praxi ve strojírenské výrobě výhodou, nejlépe v oboru CNC

• znalost technologií a norem ISO 9001 (výhodou)

• znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě (výhodou)

• znalost čtení výkresové dokumentace (výhodou)

• ochotu pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme:

•    perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

•    odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy

•    13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny

•      možnost profesního růstu

•    25 dnů dovolené

•    VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE

•    pravidelná obměna pracovních montérek

•    věrnostní odměny za odpracované roky

•    dotované teplé nápoje z automatů

•    stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny

•    příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)

•    2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví

•    motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

Ostatní

•    nástup možný ihned případně dle dohody

•    pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Región: Zlínský kraj.

Ver 43 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Wicke CZ, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Nina Gerhardtová, HR Asistentka. Tel.: +420 725 970 249. E-mail: nina.gerhardtovawicke-cz.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 970 249
  • Correo electrónico: nina.gerhardtovawicke-cz.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:17474550777.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.