Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > analista de estudios de mercado > Obchodník Se Zahraničními Trhy, Specialisté Průzkumu Trhu

Obchodník se zahraničními trhy, Specialisté průzkumu trhu

Contrato en Pardubický kraj (República Checa) de analista de estudios de mercado

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › analista de estudios de mercado.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě › Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností › Specialisté v oblasti reklamy a marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

-jednání s odběrateli, soutěžení cen, uzavírání kontraktů

-aktivní vyhledávání nových odběratelů na zahraničních trzích

-udržování a posilování vztahů s odběrateli

-generování nových inovativních nápadů, směřujících k rozvoji a zisku

-zpracování a analýza reportů

Požadavky:

-zkušenosti v oblasti obchodu

-výborné vyjednávací a komunikační dovednosti

-výbornou znalost anglického jazyka (ideálně na úrovni C1)

-strategické myšlení a proaktivní přístup

-řidičské oprávnění skupiny "B"-aktivní řidič

-flexibilitu a ochotu cestovat po České republice, ale také po Evropě

Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,- Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Novotná Jana Ing., tel.: 778 497 049, e-mail: novotnarkogroup.cz

Región: Pardubický kraj.

Ver 72 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Recycling - kovové odpady a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Jana Novotná. Tel.: +420 778 497 049. E-mail: novotnarkogroup.cz . Adresa: Herrmannova 561, 583 01  Chotěboř.

  • Ciudad: Chotěboř; Código postal: 583 01; Dirección: Herrmannova 561, 583 01 Chotěboř
  • Teléfono: +420 +420 778 497 049
  • Correo electrónico: novotnarkogroup.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:30028720778.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › analista de estudios de mercado ofertadas.