Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > empleado de oficina/empleada de oficina > Obchodní Referent/ka, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Trabajos de empleado de oficina/empleada de oficina en República Checa (Pardubický kraj)

Obchodní Referent/ka, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina.

Traducción de la profesión: Úředníci › Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů › Všeobecní administrativní pracovníci › Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: prodej bytů a stavebních parcel z vlastních developerských projektů, jednání s klienty a uzavírání smluv v souvislosti s rezervací a prodejem, spolupráce v týmu a koordinace činnosti smluvních realitních zprostředkovatelů, spolupráce s právníkem při sestavování smluvní dokumentace, příprava smluvní dokumentace pro klienty a řešení požadavků klientů, aktualizace prodejní a marketingové databáze klientů, spolupráce při sestavení a úpravách prodejního plánu, spolupráce s marketingovým oddělením, sledování příležitostí realitního trhu a konkurence

POŽADAVKY:minimálně středoškolské vzdělání, prodejní dovednosti a obchodní zkušenosti, praxe v realitní činnosti výhodou, ale není podmínkou, časovou flexibilitu

NABÍZÍME: základní měsíční mzda + výkonové odměny, provize za výsledky prodeje + ročné odměny, práci na hlavní pracovní poměr, služební vozidlo i pro soukromé účely, možnost profesního růstu, zázemí silné a stabilní společnostiaměstnanecké výhody, stravenkový paušál, stravné + cestovné, 25 dní dovolené, roční odměny, výkonové odměny, služební vozidlo i pro soukromé účely, mobilní telefon

KONTAKT: emailem, telefonicky 7.00-15.00 hod

Región: Pardubický kraj.

Ver 62 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: EVT Reality Group s.r.o..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29865540782.

Ver las 295 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina ofertadas.