Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > herramentista-troquelador/herramentista-troqueladora > Nástrojaři / Toolmakers, Nástrojaři

Nástrojaři / Toolmakers, Nástrojaři. Kraj Vysočina

Contrato de herramentista-troquelador/herramentista-troqueladora en República Checa (Kraj Vysočina)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines › herramentista-troquelador/herramentista-troqueladora.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

Plnění veškerých úkolů nezbytných pro údržbu a úpravy lisovacího nástroje s následujícími činnostmi:

"    úpravy lisovacího nástroje

"    seřízení nástroje

"    základní kontrola kvality

"    podpora při řešení problémů

Práce je v současné době plánovaná ve dvousměnném pracovním režimu (ranní + odpolední směna).

Profil ideálního kandidáta:

"    Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost

"    Manuální zručnost

"    Znalost anglického jazyka - spolupráce se zahraničními kolegy

"    Zkušenosti s úpravami lisovacích nástrojů výhodou (není podmínkou)

"    Zájem učit se novým věcem

Společnost nabízí:

"    Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi

"    Možnost profesního růstu

"    Bonus za doporučení nového zaměstnance

"    Firemní akce

"    Příspěvek za odpolední směnu

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám prosím svůj životopis na email personallemtech.cz .

Región: Kraj Vysočina.

Ver 48 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Barbora Zichová. Tel.: +420 561 201 671. E-mail: personallemtech.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 561 201 671
  • Correo electrónico: personallemtech.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:29348380723.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines › herramentista-troquelador/herramentista-troqueladora ofertadas.