Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > auditor de cuentas/auditora de cuentas > Notranji Revizor Sekretar (šifra Dm 1598) V Službi Za Notranjo Revizijo - M/ž

Trabajar en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de auditor de cuentas/auditora de cuentas

Notranji Revizor Sekretar (šifra Dm 1598) V Službi Za Notranjo Revizijo - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › auditor de cuentas/auditora de cuentas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

REVIZOR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DOLGOROČNO NAČRTOVANJE REVIZIJ,

LETNO NAČRTOVANJE REVIZIJ,

DOLOČITEV REVIZIJSKIH TEHNIK IN METOD VZORČENJA,

IZDELOVANJE LETNIH POROČIL,

SODELOVANJE PRI IZVAJANJU NADZOROV S STRANI INSTITUCIJ NADZORA REPUBLIKE SLOVENIJE IN EU,

IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU ČRPANJA SREDSTEV IZ EU IN DRUGIH SKLADOV Z DELOVNEGA PODROČJA ORGANIZACIJSKE ENOTE,

DOLOČANJE REVIZIJSKIH CILJEV,

PO POTREBI VKLJUČEVANJE V POSAMEZNO REVIZIJO-PREIZKUŠANJE, PREISKOVANJE IN VREDNOTENJE PODATKOV IN INFORMACIJ S PODROČJA NOTRANJIH KONTROL PRI POSAMEZNIH REVIZIJAH,

IZDELAVA IN ZBIRANJE REVIZIJSKEGA GRADIVA PRI POSAMEZNIH REVIZIJAH,

PREGLEDI IN ODOBRITVE PREDLOGOV REVIZIJSKIH POROČIL IN PRIPOROČIL ZA IZBOLJŠANJE NOTRANJIH KONTROL,

SODELOVANJE PRI RAZČIŠČEVALNIH SESTANKIH Z VODSTVOM REVIDIRANE ENOTE,

ODOBRITVE IN POTRDITVE DOKONČNIH REVIZIJSKIH POROČIL IN PRIPOROČIL VODSTVU,

OCENJEVANJE IN SPREMLJANJE IZVAJANJA REVIZIJSKIH PRIPOROČIL,

POTRJEVANJE (IZDELOVANJE) LETNIH POROČIL ZA URAD ZA NADZOR PRORAČUNA,

PRIPRAVA PROGRAMOV ZAGOTAVLJANJA KAKOVOSTI SLUŽBE ZA NOTRANJO REVIZIJO,

PRIPRAVA PROGRAMA STALNEGA IZOBRAŽEVANJA ZA NOTRANJE REVIZORJE,

SODELOVANJE IN KOORDINIRANJE Z URADOM ZA NADZOR PRORAČUNA IN RAČUNSKIM SODIŠČEM IN OSTALIMI REVIZIJSKIMI INSTITUCIJAMI,

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA ORGANIZACIJSKE ENOTE

, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, opravljen izpit za državnega notranjega revizorja ali preizkušenega državnega notranjega revizorja, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti  Obrazec za prijavo »Vloga za zaposlitev, št. 1004-41/2024-2570-1« je obvezna sestavina vloge posameznega kandidata, ki ga dobite na https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 7 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OKOLJE, PODNEBJE IN ENERGIJO, Langusova ulica 4 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SELAN ANITA
Contact Phone: 01 478 85 37
Contact Email: gp.mopegov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ10560.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › auditor de cuentas/auditora de cuentas ofertadas.