Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > matemático/matemática > Nauczyciel Matematyki Metodą Mathriders

nauczyciel matematyki metodą MathRiders. Lubelskie

Trabajos en Polonia (Lubelskie) de matemático/matemática

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Matemáticos, actuarios y estadísticos › Matemáticos, actuarios y estadísticos › matemático/matemática.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Matematycy, aktuariusze i statystycy › Matematycy, aktuariusze i statystycy.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z matematyki

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: bardzo dobra organizacja pracy własnej - konieczne; Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne - konieczne

- pozostałe: Jeżeli Twoja odpowiedź na chociaż jedno z poniższych pytań brzmi Tak, zapraszamy Cię do naszego Zespołu:

    Jesteś nauczycielem matematyki /fizyki /nauk pokrewnych, który szuka zmiany ?

    Jesteś pasjonatem nauczania matematyki i uważasz, że można uczyć jej lepiej, ciekawiej i przystępniej ?

    A może jeszcze studiujesz matematykę i chcesz się sprawdzić w roli nauczyciela - poszerzać horyzonty uczniów odkrywając przed nimi kolejne galaktyki Królowej Nauk ?

OFERUJEMY:

Profesjonalne szkolenie dające kwalifikacje do nauczania metodą MathRiders

Materiały oraz pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć

Stałe dni i godziny pracy (między 16:00 a 19:30 ,od poniedziałku do piątku lub wybrane dni)

Wynagrodzenie godzinowe (60min/90zł brutto)

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 311 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Fundacja Uczyć się z pasją.

Katarzyna Gołofit, tel.: 791971291, email: pulawymathriders.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1869StPr/24/0583.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Matemáticos, actuarios y estadísticos › Matemáticos, actuarios y estadísticos › matemático/matemática ofertadas.