Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de formación profesional > Nastavnik/ca Za Potrebe Studijskog Programa Turizam I Ugostititeljstvo – Poslovna Ekonomija

NASTAVNIK/CA ZA POTREBE STUDIJSKOG PROGRAMA TURIZAM I UGOSTITITELJSTVO – POSLOVNA EKONOMIJA

Búsqueda de Profesores de formación profesional en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos

Dva (dva) nastavnika na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na radnom mjestu predavač/viši predavač/profesor visoke škole za područje društvenih znanosti, polje ekonomije.

Uz opće uvjete, te uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, kandidat za zasnivanje radnog odnosa mora zadovoljiti sljedeće uvjete:

  • imati izbor u nastavno zvanje u znanstvenom području društvenih znanosti, polje ekonomija
  • imati iskustvo u izvedbi nastave na visokom učilištu za ekonomske predmete.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj, kandidati za zasnivanje radnog odnosa dužni su dostaviti još i sljedeću dokumentaciju:

  • ovjerenu kopiju diplome ili svjedodžbe i drugih isprava kojima dokazuju ispunjavanje traženih uvjeta;
  • životopis u europass formatu;
  • presliku odluke o važećem izboru natječajem traženo nastavno zvanje;
  • potvrdu o sudjelovanju u izvedbi nastave na visokom učilištu;
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak – ne starije od šest mjeseci od dana objave natječaja;
  • druge odgovarajuće dokumente kojima dokazuje pravo na možebitnu prednost pri zapošljavanju

Dokumentacija se podnosi isključivo u elektroničkom obliku na e-mail adresu: infovimal.hr s naznakom „Prijava na natječaj za nastavnika – studijski program Turizam i ugostiteljstvo – poslovna ekonomija“.

U skladu s člankom 13. stavak 3. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine, broj 82/08, 69/17) prijaviti se mogu kandidati oba spola.

Izrazi iz teksta natječaja rodnog značenja koriste se neutralno i jednako su primjenjivi na muški i ženski rod.

Zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Svi kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja.

Napomena:

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja izričito su suglasni da Veleučilište Vimal kao voditelj zbirke osobnih podataka, može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno odredbama Opće uredbe EU 2016/679.

Prijavom na natječaj dajete privolu za obradu vaših osobnih podataka (ime, prezime, adresa, kontakt broj, podaci o školovanju, radno iskustvo, preslike odluke o izboru u tražena zvanje, podaci u životopisu, te druge osobne podatke koji su bitni za natječaj) u svrhu provođenja natječajnog postupka za radno mjesto predavača/višeg predavača/professora visoke škole, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka.

Poslodavac:

VELEUČILIŠTE VIMAL

S. i A. Radića 20, 44000 Sisak

E-mail: infovimal.hr

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: VELEUČILIŠTE VIMAL.

Instrucciones para solicitar:

Email: infovimal.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2576094.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.