Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Nastavnik Engleskog Jezika (m/ž)

NASTAVNIK ENGLESKOG JEZIKA (M/Ž). Croacia

Vacante de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 105.i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87./08.,86./09.,92/10.,105./10.,90./11.,5./12.,16./12.,86./12.,126./12.,94./13.,152./14.,7./17.i 68./18.,98./19., 64./20.,151/22, 156/23), u skladu s Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 01/96 i 80/99) i Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Gimnaziji i strukovnoj školi Bernardina Frankopana

Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta (m/ž)

  • Nastavnik engleskog jezika, 1 izvršitelj na određeno, puno radno vrijeme

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: u skladu sa uvjetima Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10.,105/10, 90/11, 5/12,16/12, 86/12,126./12., 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22,156/23 ), u skladu s Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 01/96 i 80/99) i Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Gimnaziji i strukovnoj školi Bernardina Frankopana

Kandidati trebaju priložiti:

  • vlastoručno potpisanu prijavu
  • životopis
  • dokaz o državljanstvu,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • elektronični zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona s naznakom roka izdavanja – ne starije od 30 dana,

Isprave se dostavljaju isključivo u neovjerenim preslikama. Nakon odabira kandidata a prije potpisivanja ugovora o radu odabrani kandidat mora priložiti originalnu ili ovjerenu dokumentaciju.

Mjesto rada je u sjedištu Škole u Ogulinu.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova ( NN 82/08, 69/17) na natječaj se ravnopravno mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Pravo prednosti prilikom zapošljavanja moguće je ostvariti prema čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, (NN 121/17, 98/19,84/21,156/23), čl. 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94,

108/95, 108/96, 82/01, 13/03, 148/13, 98/19) i čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13,152/14,39/18,32/20). Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema navedenim propisima dužan/a se je u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve druge zakonom propisane dokumente/dokaze (rješenja, potvrde i drugo u propisanom obliku) kojima se dokazuje ostvarivanje tog prava te ostvaruje tu prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Popis potrebnih dokaza radi ostvarivanja prava prednosti prilikom zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka broj 2016/679 i Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („Narodne novine“ br. 42/18.) svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Natječajni postupka obuhvaća obvezu testiranja kandidata.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja biti će pozvani na procjenu odnosno testiranje. O vremenu i mjestu održavanja procjene odnosno testiranja kandidati će biti obaviješteni najmanje tri (3) dana prije testiranja, te ukoliko se ne pojave na procjeni smatrati će se da su odustali od prijave na natječaj.

Rok za prijavu: 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Natječaj vrijedi od 16.9.2024. do 24.9.2024. godine O rezultatima natječaja kandidati će biti izvješteni na web stranici Škole (www.gimnazija-strukovnabfrankopana-ogulin.skole.hr) u roku od 10 dana od izbora kandidata zakonskom roku.

Prijave poslati na adresu; Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana, Ogulin 47300,Struga 3, p.p.76., sa naznakom ZA NATJEČAJ.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA BERNARDINA FRANKOPANA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana,

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2562839.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.