Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > responsable de políticas de relaciones internacionales > Nõunik

Empleo en Estonia de responsable de políticas de relaciones internacionales

Nõunik

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración › responsable de políticas de relaciones internacionales.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Haldusspetsialistid › Juhtivad haldusspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nõunik energiaturgude osakonda

Tööülesanded: Otsime energiaturgude osakonda algatusvõimelist nõunikku, kelle töö eesmärk on eelkõige elektrituru ja võrkude arengu edendamine.

Energiaturgude osakonnas on sinu peamised ülesanded:

• Eesti ja regionaalse elektrituru edendamine,

• elektrivõrkude arengukavade ja investeerimisprogrammide läbivaatamine ja hindamine,

• võrkude arengu monitooring,

• elektrituru arengu jälgimine, sh vajadusel töö arendusprojektidega,

• töö valdkondlike riigisiseste ja Euroopa regulatsioonidega,

• Konkurentsiameti esindamine rahvusvahelistes töögruppides, vajadusel koostööprojektide ja töögruppide juhtimine,

• ettevõtjate, asutuste ja teiste isikute nõustamine energiaturu valdkonnas.

Omalt poolt pakume: Pakume arendavat tööd võimekas meeskonnas ja võimalust rääkida kaasa nii Euroopa kui ka Eesti energiasektori arengus.

Meil on tänapäevased töötingimused Tallinna kesklinnas, lisaks 35-päevane põhipuhkus, paindlik töökorraldus ja kaugtöö võimalus.

Palk oleneb kogemusest ja panusest (alates 2500 eurot).

Muud nõuded: Ootused kandidaadile

• kõrgharidus (soovitavalt energeetika- või tehnilises valdkonnas),

• soov panustada energiasektori arengusse ja energiaturgude jätkusuutlikku toimimisse,

• väga hea analüüsi- ja suhtlemisoskus ning algatusvõime,

• kiire, korrektne ja kohusetundlik,

• väga hea eesti ja inglise keele oskus.

Kasuks tuleb

• eelnev töökogemus energiaturu valdkonnas vähemalt 2 aastat,

• teadmised energiasüsteemi ja -turgude toimimisest,

• eelnev töökogemus kas rahvusvahelises koostöös valdkondliku eksperdi tasemel või projekti juhtimisel.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Konkurentsiamet (http://www.konkurentsiamet.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 667 2402
  • Correo electrónico: marili.tammeorgkonkurentsiamet.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1586885.