Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > representante comercial > Müügispetsialist- Ja Varustaja

Müügispetsialist- ja varustaja. Estonia

Contratación de representante comercial en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid › Ostu- ja müügiagendid ja -vahendajad › Müügiesindajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Otsime oma professionaalsesse meeskonda müügi- ja varustamise spetsialisti, kes aitab kaasa aktiivsele müügile ning toetab meie töökoja ja pesula tegevust.

Tööülesanded: * Aktiivne müük: uute klientide leidmine ja olemasolevate hoidmine. Professionaalne suhtlemine suhtlemine klientidega ja neile meie remondi- ja pesulateenuste eeliste esitlemine, aidates neil teha teadlikke otsuseid.

* Teenuste müük: meie autopesula ja autoremonditeenuste aktiivne müük kohapeal ja telefoni teel.

* Tellimuste täitmine: vajaminevate varuosade ja vahendite hankimine tarnijatelt ning nende kohale toomine töökoja jaoks.

* Varustamine: autoremonti ja pesulasse vajaminevate tarvikute ja varuosade haldamine ning varustamine.

Omalt poolt pakume: * Konkurentsivõimeline töötasu: tasu vastavalt tulemustele.

* Vaheldusrikas töö: müügist kuni logistika ja ladustamiseni.

* Võimalus areneda: pakume võimalust areneda koos ettevõttega.

* Sõbralik meeskond: töö toredas ja toetavas kollektiivis.

Muud nõuded: - Müügikogemus: varasem müügikogemus aktiivses müügitöös on väga suureks eeliseks.

- Autoremondi valdkonna tundmine. Kasuks tuleb tehniline taip ja huvi autode ning autoremondi vastu.

- Hea suhtlemisoskus: oskus suhelda erinevate klientidega ja luua häid kliendisuhteid.

- Initsiatiivikus: oled iseseisev ja proaktiivne, oskad uusi kliente leida ja ettevõtte teenuseid aktiivselt tutvustada.

- B- kategooria juhiload: vajalik varuosade ja töövahendite transportimiseks.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: RANZAR SERVICE OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55557015
  • Correo electrónico: info.ranzarservicegmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1588223.

Ver las 550 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.