Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > representante comercial > Müügiesindaja

Müügiesindaja. Estonia

Oferta de empleo en Estonia de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid › Ostu- ja müügiagendid ja -vahendajad › Müügiesindajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pinglagede lahenduste müügiesindaja

Tööülesanded: Eesmärk on luua kliendiga pikemad ärisuhted ja tõhusalt tutvustada valikus olevaid tooteid ärikliendile ehk B2B kliendile.

Pinglagede lahenduste müük B2B kliendile.

Kliendibaasi loomine, kliendisuhete hoidmine.

Klientidega aktiivne läbirääkimine ja toodete tutvustamine, uute klientide otsimine.

Sissetulevate päringutega tegelemine, hinnapakkumiste koostamine.

Messide, müügireiside ja presentatsioonide ettevalmistamine, osalemine, läbiviimine.

Müügikampaaniate korraldamine, osalemine.

Müügitulemuste analüüsimine ja aruandlus.

Omalt poolt pakume: - Pikaajalist ja stabiilset tööd

- Väljakutsuvat ja arendavat töökohta

- Kaasaegset töökeskkonda

- Konkurentsivõimelist töötasu, mille suurust saad ise oma tööga mõjutada

Meie peakontor asub Pärnu linnas. Meil on Tallinnas müügiesindus ja see võimaldab töötada nii Tallinnas kui Pärnus!

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

Tegutseme erinevatel turgudel ja kasutame palju erinevaid keeli, seetõttu otsime töötajaid võõrkeelte oskusega;

Varasem müügitöökogemus, soovitavalt ehitusvaldkonnas;

Head suhtlemis- ja eneseväljendusoskused;

Võime töötada meeskonnaliikmena ja iseseisvalt;

Oskus oma tööd planeerida ja organiseerida;

Oskus proaktiivsele müügile orienteeruda.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Osaühing Vecta Design (https://www.vectadesign.com/ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 4424805
  • Correo electrónico: personalvectadesign.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1571539.

Ver las 377 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.